DDS-CAD

یک ابزار پیشرفته بیم می باشد که طراحی سیستم های لوله کشی، الکتریکی و سیستم های تهویه سازی ساختمان را انجام می دهد. DDS-CAD MEP یک سیستم مستقل می باشد که شما می توانید ساختمان را مستقیما در این نرم افزار شبیه سازی کنید و یا روی نقشه های طبقات دو بعدی و مدل های سه بعدی وارد شده از برنامه های دیگر معماری کار کنید. این نرم افزاراز قابلیت ورودی فرمت های DWG و DXF وهمچنین قابلیت انتقال اطلاعات از/به buildingSMART/IFC  را دارد.

CADmep+

(نام مستعار CADduct/CADmech) قابلیت بارگذاری از برنامه اتوکد AutoCAD به عنوان برنامه تایید شده را دارد.  CADmep+ شامل HVAC،اتصالات مکانیکی و بهداشتی عمومی و تجهیزات کتابخانه ها بر اساس پیشتاز بودن در محصولات کارخانه می باشد. CADmep+ همچنین شامل مهار الکتریکی و کتابخانه های سازه های فولادی می باشد. CADmep+ سابقه طولانی در پروژه های اصلی ساخت و ساز دارد که به وسیله تمام رشته های ساختمانی از مرحله طراحی وساخت تا مدیریت امکانات مورد استفاده قرار می گیرد.

MagiCAD

MagiCAD شامل ماژول های متعددی که با محصولات اتوکد سازگار می باشند که شامل تهویه، لوله کشی و گرمایش، Sprinkles، برق، طراح مدارو انرژی می باشد.  MagiCAD با بیش از 10 سال سابقه، توسط مشاورین، پیمانکاران و دیگر متخصصین ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

تمامی حقوق نزد گرافیسافت محفوظ می‌باشد.           گرافیسافت قسمتی از گروه نِمِتچِک می‌باشد.