معرفی گرافیسافت بیم کلود (بیم در فضای ابری  شبکه)

 

بیم در فضای شبکه ای

بیم با بیش از 30 سال سابقه، بر روی پروژه های  کوچک که نیازی به محیط کار مشترکِ گسترده ای ندارند به طور کامل قابل اجرا می باشد. هر چند فناوری بیم ممکن است در تیم های بزرگ که می خواهند به طور همزمان به پروژه های مختلف از مکان های مختلف دسترسی داشته باشند با مشکل مواجه شود.بدین منظور، بیم کلود با ترکیب فناوری بیم سرور گرافیسافت و با استفاده از ویژگی های رایانش ابری در شبکه، مشکل بیم در پروژه های بزرگ را حل کرده و راه حل هایی ارایه داده که مشاورین معمار و مهندسین بتوانند روی هر پروژه ای و با هر مقیاسی و از هر مکانی به صورت همزمان کار کنند. ویژگی های بیم کلود به شرح زیر می باشد:

      - محیط شبکه ای بیم از پروتکل های http، https و vpn پشتیبانی می کند. پروتکل         https دارای امنیت بالا همچون امنیت vpn برای کاربران دسترسی از راه                     دور می باشد. 

      - بیم کلود اعضای یک پروژه را از هر مکانی به صورت همزمان به هم وصل می نماید        و سرعت پایین شبکه ها هیچ وقفه ای در کارایی بیم کلود  نمی اندازد.

       - برای راه اندازی بیم در فضای ابری شبکه (بیم کلود) نیازی به تجهیزات سخت             افزاری و نرم افزاری گرانقیمت نیست.

       - بیم کلود قابلیت قرارگیردی در هر درجه امنیتی اطلاعات را دارا می باشد و به            راحتی روی هر دو  محیط شبکه های خصوصی و عمومی نصب می شود.

      - بیم کلود به مدیران شبکه امکان کنترل و مدیریت دسترسی کاربران به اطلاعات             بیم سرور را می دهد.

      - مقیاس پذیری و قابل گسترش بودنِ بیم کلود، هر نوع حجم کاری را پشتیبانی می          کند و ارتقا دادن سرورهای بیم کلود و یا اضافه کردن منابع سرور جدید به هیچ             وجه باعث کاهش یا قطع شدن کارایی کارهای شرکت نمی شود.

      

 

 

 

 

 

 

مدیریت منابع مرکزی در محیط ابری شبکه ای

سامانه مدیریت بیم در فضای ابری شبکه ای به وسیله یک مرورگر به سادگی می تواند تمام بخش های کار را کنترل کند. این مرورگر بر اساس سیستم " zero deployment " عمل می کند.

- رابط مدیریتی پروژه در سامانه مدیریت بیم کلود به کاربران امکان طبقه بندی ساختاری برای سازماندهی سرورها و پروژه ها را فراهم می کند. منطق گروه بندی در بیم کلود بستگی به استراتژی هر شرکت قابل مدیریت می باشد ( نوع استودیو، دفتر کار، نوع پروژه، مالک، معماران و غیره)

- بیم کلود، مدیریت کاربران را بر اساس فهرست کاربران شرکت که از طریق پروتکل استاندارد صنعتی LDAP تهیه شده باشند به صورت اتوماتیک یکپارچه می نماید. این ویژگی  کار اضافه برای مدیران شبکه را حذف می کند. اطلاعات شناسه ورود به بیم کلود  می تواند به صورت اتوماتیک با اطلاعات شناسه ورود کارکنان شرکت برای دسترسی به ایمیل و قسمتهای دیگر یکپارچه شود.

- موتور مدیریت وظایف در بیم کلود، بر اساس ساختار و نوع کار هر شرکت و احتیاجات آن ، اجازه دسترسی داشتن به منابع فضای ابری  شبکه بیم را دسته بندی کرده است (سرورها، پروژه ها، عملکردها و غیره). برای مثال، معمار می تواند دسترسی محدود و هدایت شده با توانایی ایجاد تغیرات و عملکرد تعریف شده ای را برای پیمانکار ایجاد نماید.  

The BIMcloud supports the HTTP, HTTPS and VPN protocols. With HTTPs, it is possible to achieve the same level of security as with VPN, while providing added convenience for remote access users.
The BIMcloud connects project members in real-time from any distance. Network latency is simply not an issue for the BIMcloud

The BIMcloud functions on standard hardware, no expensive server-grade hardware or software is required to run the BIMcloud
The BIMcloud operates on any level of data security, and is easily deployed in public and private cloud environments
The BIMcloud integrates into the corporate environment allowing IT personnel to centrally manage users and data access
BIMcloud scalability supports any type of workload. Upgrading BIMcloud Servers on the fly or adding new server resources as needed, it will not interrupt the office’s productive work in any way.

تمامی حقوق نزد گرافیسافت محفوظ می‌باشد.           گرافیسافت قسمتی از گروه نِمِتچِک می‌باشد.