‌دوره های آموزشی بیم
با مدرک رسمی گرافیسافت

وبینار بیم

ثبت نام در
مرکز آموزش بیم

‌فروشگاه آرشیکد

 

از این پس محصولات گرافیسافت را
می توانید در ایران تهیه نمایید

‌گرافیسافت
آرشیکد ۲۰ فارسی

OPEN BIM

در اینجا می توانید در مورد
OPEN-BIM و فناوری دسترسی آزاد
به اطلاعات مطلع شده
و تاریخچه آن را مطالعه نمایید

بیشتر بخوانید ...

سازمان نظام مهندسی ساختمان (BCA) در سنگاپور، به تازگی سامانه ی کدتمرین (CoP) را برای ارسال الکترونیکی  و تحویل پروژه و طرح های معماری در قالب بیم را با فرمت فایل گرافیسافت را راه اندازی کرده است. سامانه CoP مجموعه ای از حداقل استانداردهای مدل سازی و اطلاعات نظارتی که نیازمند آماده سازی در مدل بیم هستند را فراهم می نماید. تیم گرافیسافت سنگاپور با همکاری تنگاتنگ با سازمان نظام مهندسی ساختمان به منظور ایجاد و گسترش یک قالب استاندارد و دستورالعمل مربوط به کمک و راهنمایی کاربران آرشیکد در ثبت طرح معماری خود را در بومی سازی فناوری بیم فعالیت می کند.

لینک های مرتبط در مورد این سامانه:

https://www.corenet.gov.sg/media/2032998/circular-on-bim-e-submission-for-plan-submission-to-bca.pdf

https://www.corenet.gov.sg/general/building-information-modeling-(bim)-e-submission.aspx

https://www.corenet.gov.sg/media/2032994/1_cp_for_bim_esubmission_gr_v1.pdf

https://www.corenet.gov.sg/media/2032995/2_cp_for_bim_esubmission_archi_v1.pdf

چیدامباران، مدیر اجرایی بیم در گرافیسافت سنگاپور، با ستایش از این مضوع گفت: " این اتفاق به عنوان یک گام مهم و رو به جلو برای بیم در سنگاپور می باشد، و به عنوان ملزومات جدید که نشان می دهد چگونه تمرکز در صنعت در حال حرکت به سمت مدیریت اطلاعات در حال حرکت می باشد."

درباره گرافیسافت

گرافیسافت، با ارائه نرم افزار آرشیکد، برای اولین بار در جهان نرم افزار صنعتی بیم برای معماران ، سبب روشن شدن مشعل انقلاب فناوری بیم در سال 1984 شد. گرافیسافت همچنان به رهبری در صنعت فناوری و ساختمان با راه حل های نوآورانه ادامه داد. راه حلهای خلاقانه ای مانند بیم کلود که انقلابی در کارگروهی به حساب می آید  و به عنوان اولین محیط همکاری بیم در زمان واقعی در جهان شناخته شده است؛ طراحی و معماری پایدار (اکو دیزاینر استار)، اولین راه حل طراحی بیم یکپارچه "سبز" به صورت کامل می باشد؛ و بیم ایکس، اولین نرم افزار پیشرو تلفن همراه برای تجسم سازی مدل اطلاعات ساختمان است. گرافیسافت بخشی از گروه نِمِدچک می باشد.

تمامی حقوق نزد گرافیسافت محفوظ می‌باشد.           گرافیسافت قسمتی از گروه نِمِتچِک می‌باشد.