‌دوره های آموزشی بیم
با مدرک رسمی گرافیسافت

وبینار بیم

ثبت نام در
مرکز آموزش بیم

‌فروشگاه آرشیکد

 

از این پس محصولات گرافیسافت را
می توانید در ایران تهیه نمایید

‌گرافیسافت
آرشیکد ۲۰ فارسی

OPEN BIM

در اینجا می توانید در مورد
OPEN-BIM و فناوری دسترسی آزاد
به اطلاعات مطلع شده
و تاریخچه آن را مطالعه نمایید

بیشتر بخوانید ...

30

پیرو ارتباطات و همکاری دو جانبه بین شرکت آلمانی/مجارستانی گرافیسافت و دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران، در تاریخ ۳۰ بهمن و ۱ اسفند ۱۳۹۵ (برابر با ۱۸ و ۱۹ فوریه ۲۰۱۷)، شرکت گرافیسافت به همراه تیم فنی مهندسی بین المللی از کشورهای مجارستان و اسپانیا با میزبانی آزمایشگاه طرح و ساخت پیشرفته، جهت ارایه کارگاه آموزشی مدیریت پروژه معماری با استفاده از فناوری مدل سازی و مدیریت اطلاعات ساختمان، به مدت دو روز در این دانشگاه حضور خواهد داشت.  

هدف از برگذاری این کارگاه آموزشی ارائه راه کارهای مدیریت پروژه معماری برای تمرکز به طراحی و کیفیت معماری و صرفه جویی در زمان و هزینه می باشد. این کارگاه آموزشی که به مدت ۹ ساعت خواهد بود ۲ محور اصلی در رابطه با اصول و مبانی پایه در مدیریت پروژه های معماری برای ارتقای کیفیت طراحی و همچنین راه کارهای عملی برای صرفه جویی در زمان و کاهش خطای انسانی را پوشش خواهد داد. مخاطبین اصلی این کارگاه دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های معماری و شهرسازی و مهندسین مشاورانی که در حوزه های مشاوره، پیمانکاری، مدیریت پروژه فعال هستند می باشند. 

لینک ثبت نام در کارگاه

**‌ شرکت کنندگان در کل دوره گواهی بین المللی شرکت در این کارگاه آموزشی را دریافت می کنند. 

سرفصل ها :


کارگاه اول: اصول و مبانی پایه در مدیریت پروژه های معماری با استفاده از فناوری بیم

شنبه ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۰ الی ۱۲ 


کارگاه دوم: کارگاه آموزشی مدیریت پروژه معماری (بخش اول)

شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳ الی ۱۷


کارگاه سوم: کارگاه آموزشی مدیریت پروژه معماری (بخش دوم)

یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۹ الی ۱۲

ثبت نام برای شرکت در این کارگاه آموزشی الزامی می باشد

مراحل ثبت نام: 

۱- تکمیل فرم ثبت نام در سامانه مربوطه 

۲- تایید ثبت نام از طرف دانشکده معماری 

۳- دریافت دعوت نامه الکترونیکی 

تعداد شرکت کنندگان در کارگاه اول محدود به ۱۱۰ نفر و در کارگاه دوم به ۲۵ نفر دانشجو و ۲۵ نفر از مشاورین می باشد و اولویت بر اساس زمان ثبت نام خواهد بود. 

 

برای دانلود پوستر قابل چاپ این کارگاه لطفا از این لینک استفاده نمایید. 

 

درباره گرافیسافت
گرافیسافت در سال ۱۹۸۲ در بوداپست تاسیس شده و به سرعت تبدیل به یکی از بزرگترین شرکت های طراحی معماری CAD در جهان شد. نرم افزار آرشیکد (محصول اصلی)‌ به عنوان یکی از برترین راه کارهای نرم افزاری پیشرو در صنعت مدل سازی اطلاعات ساختمان (فناوری بیم) برای معمارن و مهندسان ساختمان شناخته شده است. محصولات دیگر شرکت گرافیسافت همچون آرشکید به عنوان راهبردی ترین نرم افزارها در صنعت معماری و ساختمان پیشتاز می باشند. نرم افزار بیم کلود و بیم سرور اولین محیط همکاری واقعی فناوری بیم در جهان می باشد. نرم افزار اکودیزاینر استار همچنین ارائه کننده ی ابزارهای طراحی پایدار بوده وبه معماران کمک می کند که طراحی های خود را سازگار با محیط زیست انجام دهند. این ابزار اولین روش طراحی سبز می باشد که به طور کامل با مدل سازی اطلاعات ساختمان ادغام شده است. فناوری بیم ایکس یک برنامه در دستگاه های همراه و هوشمند می باشد که اطلاعات ساختمان را با جزئیات بالا در تمامی دستگاه های همراه و هوشمند برای تمامی افراد قابل دسترس می نماید.

فعالیت گرافیسافت در ایران
دفتر نمایندگی انحصاری گرافیسافت درایران در سال ۲۰۱۶ برای خدمت به جامعه مهندسین مشاور و جامعه دانشگاهی مستقیما از طرف شرکت گرافیسافت تاسیس شد. این دفتر مسئول ارائه خدمات برای گسترش فناوری بیم و بومی سازی آن بر مبنای محصولات نرم افزاری گرافیسافت در ایران می باشد و در همین راستا خدمات مشاوره ی فناوری اطلاعات ساختمان را به معماران و مهندسین ایرانی ارائه می نماید.

 

تمامی حقوق نزد گرافیسافت محفوظ می‌باشد.           گرافیسافت قسمتی از گروه نِمِتچِک می‌باشد.