‌دوره های آموزشی بیم
با مدرک رسمی گرافیسافت

وبینار بیم

ثبت نام در
مرکز آموزش بیم

‌فروشگاه آرشیکد

 

از این پس محصولات گرافیسافت را
می توانید در ایران تهیه نمایید

‌گرافیسافت
آرشیکد ۲۰ فارسی

OPEN BIM

در اینجا می توانید در مورد
OPEN-BIM و فناوری دسترسی آزاد
به اطلاعات مطلع شده
و تاریخچه آن را مطالعه نمایید

بیشتر بخوانید ...

30

 شرکت آلمانی/مجارستانی گرافیسافت به عنوان تنها عرضه کننده فناوری بیم (مدلسازی و مدیریت اطلاعات ساختمان) در ایران، با حضور مدیران ارشد و متخصصین فنی از کشورهای مجارستان و اسپانیا و همراهی نماینده دولت مجارستان (کاردار اول سفارت مجارستان در تهران)، در جایگاه میهمانان ویژه در چهارمین همایش فناوری نوین ساختمان در مشهد که در تاریخ ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه برگزار شد، شرکت نمود.

دبیرخانه دائمی فناوری های نوین ساختمان که میزبان این شرکت جهانی متخصص در فناوری دیجیتال ساختمان بود، هماهنگی های لازم را برای حضور متخصصین جهانی در این همایش انجام داد، که منجر به حمایت و حضور نماینده دولت مجارستان در این همایش شد. آقای وارگا (کاردار اول و جانشین سفیر مجارستان) در نطقی در افتتاحیه ی این همایش به همکاری های دوجانبه ایران و مجارستان و همزمانی این همایش با حضور وزیر محترم اقتصاد ایران در بوداپست اشاره کرده و حضور مستقیم شرکت گرافیسافت در ایران را به عنوان نمادی از این همکاری معرفی نمود. ایشان خاطر نشان شدند که باید از این فرصت های استثنایی استفاده های بهینه برد و با تاکید بر این نکته که کشور ایران در توسعه پایدار از هیچ کشوری مستثنی نیست، به انتقال دانش و تجربه بیش از ۳۰ سال متخصصین فناوری بیم از مجارستان به ایران در حوزه های مدیریت اطلاعات ساختمان و سیستم های یکپارچه رایانش ابری فناوری بیم اشاره کردند.

در طول دو روز همایش، شرکت گرافیسافت با برپایی غرفه نمایشگاهی به سوالات بازدیدکنندگان در مورد فن آوری بیم و نرم افزار آرشیکد پاسخ داده و با استقبال فراوانی از طرف بازدیدکنندگان و خبرنگاران روبرو شد. همچنین پیرو امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین دبیرخانه فناوری های نوین ساختمان و شرکت گرافیسافت، این مجموعه، کارگاهی سه ساعته در مورد قوانین و استانداردهای جهانی در زمینه این فناوری و همچنین ارزش اطلاعات در مدل دیجیتال ساختمان در راستای توسعه پایدار و صرفه جویی در مصرف انرژی برگزار نمود.

حضور این شرکت بین المللی همزمان با اشارات مستقیم جناب آقای دکتر حامد مظاهرایان (معاونت محترم مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی ایران) در مراسم افتتاحیه در رابطه با نیاز جامعه مهندسین ایران در استفاده بهینه از فناوری بیم و ایجاد قوانین و آیین نامه های لازم جهت راه اندازی سیستم های یکپارچه، افتخاری برای شرکت گرافیسافت به عنوان اولین مجموعه حاضر در ایران جهت ارایه مستقیم فن آوری و انتقال دانش می باشد. از آنجایی که توانمندي رهبري گرافیسافت در صنعت، تفکر استراتژیک، و راهکارهاي پیشگامانه ي آن توسط برترین شرکتهاي جهانی شناخته شده می باشد، تعهد استثنایی این موسسه به تحقیقات و توسعه، تضمین کننده ي حضور گرافیسافت در خط مقدم نوآوري در صنعت ساخت و ساز می باشد. شرکت گرافیسافت با داشتن این خصوصیات ممتاز، مدل سازي اطلاعات ساختمان توسط فناوري بیم را به ابزاري متداول براي طراحی و اجراي ساختمان تبدیل کرده که قابلیت ادغام و یکپارچگی گردش کار برمبناي مدل مرکزي و از طریق نوآورانه ترین روشها در صنعت فناوري اطلاعات را امکان پذیر ساخته است. قدرت و صلابت گرافیسافت در اشتیاق و تعهدي نهفته است که این تیم حرفه اي هر روز با خود به ارمغان می آورد. گرافیسافت کاملا واقف به مسئولیت کار یک شرکت جهانی که خود در حال خدمت رسانی به مشتریانی در سطح جهانی است می باشد.

گزارش تصویری:

سخنرانی دکتر مظاهریان در افتتاحیه همایش - اهمیت استاندارد شدن فناوری‌های نوین ساختمانی با الگوهای بین‌المللی 

سخنرانی کوتاه آقای وارگا و پیام دولت مجارستان در افتتاحیه همایش در راستای توسعه پایدار و همکاری های دوجانبه

 

آقای میکلوش سونی لوکس - کارگاه آموزشی مدیریت عملکرد بهینه ی ساختمان

درباره گرافیسافت
گرافیسافت در سال ۱۹۸۲ در بوداپست تاسیس شده و به سرعت تبدیل به یکی از بزرگترین شرکت های طراحی معماری CAD در جهان شد. نرم افزار آرشیکد (محصول اصلی)‌ به عنوان یکی از برترین راه کارهای نرم افزاری پیشرو در صنعت مدل سازی اطلاعات ساختمان (فناوری بیم) برای معمارن و مهندسان ساختمان شناخته شده است. محصولات دیگر شرکت گرافیسافت همچون آرشکید به عنوان راهبردی ترین نرم افزارها در صنعت معماری و ساختمان پیشتاز می باشند. نرم افزار بیم کلود و بیم سرور اولین محیط همکاری واقعی فناوری بیم در جهان می باشد. نرم افزار اکودیزاینر استار همچنین ارائه کننده ی ابزارهای طراحی پایدار بوده وبه معماران کمک می کند که طراحی های خود را سازگار با محیط زیست انجام دهند. این ابزار اولین روش طراحی سبز می باشد که به طور کامل با مدل سازی اطلاعات ساختمان ادغام شده است. فناوری بیم ایکس یک برنامه در دستگاه های همراه و هوشمند می باشد که اطلاعات ساختمان را با جزئیات بالا در تمامی دستگاه های همراه و هوشمند برای تمامی افراد قابل دسترس می نماید.

فعالیت گرافیسافت در ایران
دفتر نمایندگی انحصاری گرافیسافت درایران در سال ۲۰۱۶ برای خدمت به جامعه مهندسین مشاور و جامعه دانشگاهی مستقیما از طرف شرکت گرافیسافت تاسیس شد. این دفتر مسئول ارائه خدمات برای گسترش فناوری بیم و بومی سازی آن بر مبنای محصولات نرم افزاری گرافیسافت در ایران می باشد و در همین راستا خدمات مشاوره ی فناوری اطلاعات ساختمان را به معماران و مهندسین ایرانی ارائه می نماید.

 

تمامی حقوق نزد گرافیسافت محفوظ می‌باشد.           گرافیسافت قسمتی از گروه نِمِتچِک می‌باشد.