‌دوره های آموزشی بیم
با مدرک رسمی گرافیسافت

وبینار بیم

ثبت نام در
مرکز آموزش بیم

‌فروشگاه آرشیکد

 

از این پس محصولات گرافیسافت را
می توانید در ایران تهیه نمایید

‌گرافیسافت
آرشیکد ۲۰ فارسی

OPEN BIM

در اینجا می توانید در مورد
OPEN-BIM و فناوری دسترسی آزاد
به اطلاعات مطلع شده
و تاریخچه آن را مطالعه نمایید

بیشتر بخوانید ...

 تهران، ۱۶ تیر ۱۳۹۷ - مخترع ساختمان دیجیتال، شرکت مجاری/آلمانی گرافیسافت با همکاری و میزبانی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی (وزارت راه و شهرسازی)‌ نشست تخصصی فناوری بیم را با هدف انتقال دانش و فناوری و گسترش همکاری دوجانبه در حوزه های آموزش، پژوهش، توسعه و استانداردسازی در تهران در تاریخ ۲۶ تیر ۱۳۹۷ از ساعت ۹ الی ۱۶ برگزار می کند. با شرکت در این نشست با  متخصصین و مشاورین عالی بیم از شرکت گرافیسافت از نزدیک ملاقات کرده و با اولین راه کار فناوری بیم به فارسی که به صورت اختصاصی برای ایران گسترش یافته است آشنا شوید. 

در این نشست تخصصی به راهکارهای گرافیسافت به عنوان یک اکوسیستم کامل فناوری بیم در چرخه مدیریت طرح و اجرا با استفاده از استاندارهای باز پرداخته خواهد شد و جدید ترین پیشرفت های اولین نسخه نرم افزار قدرتمند آرشیکد به فارسی رو نمایی می شود. برای شرکت در این نشست تخصصی ثبت نام از طریق سایت مرکز تحقیقات الزامی می باشد. تمامی شرکت کنندگان گواهی معتبر شرکت در این کارگاه را دریافت خواهند کرد. 

سر فصل های نشست تخصصی فناوری بیم:

۱-  تشریح اهداف این نشست تخصصی و چشم انداز انتقال دانش فنی فناوری بیم توسط مرکز تحقیقات

۲- پیام شرکت گرافیسافت و معرفی رسالت جهانی آن در فناوری بیم و ساختمان دیجیتال (توسط آقای پیتر رایچر)

۳- سمینار تخصصی معرفی ابعاد فناوری بیم و اولین ابزار آن به زبان فارسی (توسط آقای محسن شجاعی فر)

۴- تشریح اکوسیستم گرافیسافت در فناوری بیم (توسط آقای تاماش اِروس)

۵- بررسی و بازخوانی استانداردهای بیم در سراسر جهان (توسط آقای محسن شجاعی فر)

۶- کارگاه عملی مفهوم کنترل کیفیت بر اساس اطلاعات مدل ساختمان و استاندارهای باز بیم (توسط آقای تاماش اِروس)

۷- بررسی و بازخوانی پروژه های موفق با محوریت بیم (توسط آقای تاماش اِروس)

گرافیسافت چه برنامه ای برای شما در این نشست دارد؟

تیم فنی گرافیسافت اکوسیستم پیشرفته فناوری بیم بر اساس آخرین تکنولوژی گرافیسافت و بالاترین استاندارد های باز جهانی را با هدف انتقال دانش و تجارب پیاده سازی و استانداردسازی فناوری بیم به شما نشان خواهند داد. این نشست یکروزه به شما نشان خواهد داد که چگونه فناوری بیم و نرم افزار قدرتمند آرشیکد به همراه نرم افزار کنترل کیفیت سالیبری و راه کارهای استانداردهای باز می تواند به عنوان نویسنده و مدیریت کننده اطلاعات طرح و ساخت عمل کرده و چگونه به زبان فارسی با شما ارتباط برقرار خواهد کرد. 

بعد از این کارگاه بسیاری از سوالات شما در مورد فناوری بیم و گردش کاری آن مرتفع خواهد شد و به صورت عملی با روش های صرفه جویی در زمان و منابع، همزمان با افزایش کیفیت و دقت فعالیت تخصصی در صنعت ساختمان آشنا خواهید شد. 

چه کسانی از گرافیسافت در این نشست تخصصی حضور دارند؟

آقای پیتر رایچر - مدیرامور کشوری گرافیسافت از کشور مجارستان

آقای تاماش اِروس - مشاور عالی فناوری بیم و عضو هیئت نماینده مجارستان در کمیته ۴۴۲ استاندارد فناوری بیم در کمسیون اتحادیه اروپا

آقای محسن شجاعی فر - مدیریت گرافیسافت ایران، استاد دانشگاه در حوزه بیم و شهرهای هوشمند و مشاورعالی فناوری بیم و استاندارسازی در اسپانیا

این نشست برای چه کسانی طراحی شده است؟ 

این نشست برای تمام حرفه مندان، دانشگاهیان و مدیران در حوزه صنعت ساختمان که علاقه مند به آشنایی با مفاهیم پایه و مبانی نظری مدل سازی اطلاعات ساختمان BIM و فناوری های مربوطه و همچنین آشنایی با  آخرین نسخه های نرم افزار ARCHICAD و ابزارهای وابسته برای فرایند طرح و ساخت با استفاده از فناوری بیم هستند سودمند خواهد بود. 

اخبار مرتبط و آخرین اخبار در مورد این نشست تخصصی:  

۱۶ تیر ۱۳۹۷ - انتشار و انعکاس خبر و پوستر نشست در صفحه اول سایت مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی - ادامه...

 

درباره گرافیسافت
گرافیسافت در سال ۱۹۸۲ در بوداپست تاسیس شده و به سرعت تبدیل به یکی از بزرگترین شرکت های طراحی معماری CAD در جهان شد. نرم افزار آرشیکد (محصول اصلی)‌ به عنوان یکی از برترین راه کارهای نرم افزاری پیشرو در صنعت مدل سازی اطلاعات ساختمان (فناوری بیم) برای معمارن و مهندسان ساختمان شناخته شده است. محصولات دیگر شرکت گرافیسافت همچون آرشکید به عنوان راهبردی ترین نرم افزارها در صنعت معماری و ساختمان پیشتاز می باشند. نرم افزار بیم کلود و بیم سرور اولین محیط همکاری واقعی فناوری بیم در جهان می باشد. نرم افزار اکودیزاینر استار همچنین ارائه کننده ی ابزارهای طراحی پایدار بوده وبه معماران کمک می کند که طراحی های خود را سازگار با محیط زیست انجام دهند. این ابزار اولین روش طراحی سبز می باشد که به طور کامل با مدل سازی اطلاعات ساختمان ادغام شده است. فناوری بیم ایکس یک برنامه در دستگاه های همراه و هوشمند می باشد که اطلاعات ساختمان را با جزئیات بالا در تمامی دستگاه های همراه و هوشمند برای تمامی افراد قابل دسترس می نماید.

 

فعالیت گرافیسافت در ایران
دفتر نمایندگی انحصاری گرافیسافت درایران در سال ۲۰۱۶ برای خدمت به جامعه مهندسین مشاور و جامعه دانشگاهی مستقیما از طرف شرکت گرافیسافت تاسیس شد. این دفتر مسئول ارائه خدمات برای گسترش فناوری بیم و بومی سازی آن بر مبنای محصولات نرم افزاری گرافیسافت در ایران می باشد و در همین راستا خدمات مشاوره و پیاده سازی فناوری اطلاعات ساختمان را به معماران و مهندسین ایرانی ارائه می نماید.

تمامی حقوق نزد گرافیسافت محفوظ می‌باشد.           گرافیسافت قسمتی از گروه نِمِتچِک می‌باشد.