‌دوره های آموزشی بیم
با مدرک رسمی گرافیسافت

وبینار بیم

ثبت نام در
مرکز آموزش بیم

‌فروشگاه آرشیکد

 

از این پس محصولات گرافیسافت را
می توانید در ایران تهیه نمایید

‌گرافیسافت
آرشیکد ۲۰ فارسی

OPEN BIM

در اینجا می توانید در مورد
OPEN-BIM و فناوری دسترسی آزاد
به اطلاعات مطلع شده
و تاریخچه آن را مطالعه نمایید

بیشتر بخوانید ...

 

بوداپست، ۵ سپتامبر ۲۰۱۸ برابر با ۱۴ شهریور ۱۳۹۷- شرکت گرافیسافت، پیشرو در راهکارهای مدل سازی اطلاعات ساختمان (بیم) برای معماران و شرکت مهندسین مشاور سوربانا جورنگ در سنگاپور که پیشرو در ارائه خدمات مشاوره، مدیریت شهری و زیرساخت ها می باشد، تفاهم نامه ای در تاریخ ۳ سپتامبر ۲۰۱۸ برابر با ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ امضا کردند. هدف از مشارکت بین این دو شرکت، همکاری در گسترش و پیاده سازی فناوری بیم با توجه به طراحی و ساخت و ساز مجازی و یکپارچه سازی ارایه های دیجیتال می باشد. این هدف در راستای تحقیقات و توسعه با همکاری و اشتراک توانایی علمی و فنی عملیالتی خواهد شد. در این همکاری شرکت جورنگ سوربانا در حوزه طراحی و ساخت و ساز فعالیت خواهد کرد و شرکت گرافیسافت بر روی فناوری بیم و نیازهای مرتبط متمرکز خواهد بود.

بنابراین دو شرکت در ترویج و توسعه فناوری های دیجیتالی به منظور پیاده سازی فناوری بیم در صنعت ساختمان سنگاپور و همچنین قاره آسیا با هم همکاری خواهند کرد. طرفین همچنین فناوری های شرکت گرافیسافت را در توسعه فرایند و گردش کارهای طراحی و ساخت و ساز مجازی و یکپارچه سازی ارایه های دیجیتال (VDC & IDD)، در ترکیب با دیگر راهکارهای گردش کار آزد اطلاعات ساختمان (اُپن بیم) اعمال خواهند کرد.

آقای ونگ هینگ فاین، مدیرعامل شرکت سوربانا جورنگ، گفت: "به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های مشاوره شهری و امور زیرساختی در آسیا، شرکت مشاوره سوربانا جورنگ به دنبال توسعه توانایی فناوری های نوین می باشد. همکاری ما با شرکت گرافیسافت به ما اجازه می دهد تا به بهترین شکل موجود از فناوری بیم استفاده کنیم که باعث بهبود بهره وری و بهینه سازی فعالیت های تخصصی ما می شود".

مدیر عامل شرکت گرافیسافت، آقای ویکتور وارکنی گفت: " شرکت گرافیسافت از همکاری با شرکت سوربانا جورنگ بسیار خوشحال است تا راهکارهای فناوری بیم، طراحی و ساخت و ساز مجازی و یکپارچه سازی ارایه های دیجیتال را در سنگاپور به طور خاص و در قاره آسیا به طور کلی توسعه و ترویج دهد". همچنین ایشان اضافه کردند: "دانش فنی شرکت سوربانا جورنگ در کل بخش های گوناگون صنعت ساختمان در منطقه، به خوبی به متخصصین معماری، مهندسی و ساخت و ساز خدمت خواهد کرد."

این تفاهم نامه برای سه سال معتبر می باشد و شامل به اشتراک گذاری دانش فنی، کارگاه های آموزشی مشترک، ارتقاء مهارت و گسترش و معرفی توانایی ها و موقیت های یکدیگر در رویدادهای گوناگون صنعت می باشد.

درباره شرکت سوربانا جورنگ

سوربانا جورنگ یک شرکت مشاور در تخصص های متفاوت بوده که ارائه دهنده خدمات مشاوره ای در حوزه مدیریت شهری و زیرساخت ها در کشور سنگاپور می باشد. با بیش از ۷۰ سال سابقه درخشان، در حال حاضر، سوربانا جورنگ یکی از بزرگترین شرکت های مشاوره در آسیا می باشد. امروزه، بیش از ۱۴۰۰۰ نفر نیروی متخصص در بیش از ۱۲۰ دفترشرکت سوربانا جورنگ در سراسر دنیا مشغول به کار هستند است.

درباره گرافیسافت
گرافیسافت در سال ۱۹۸۲ در بوداپست تاسیس شده و به سرعت تبدیل به یکی از بزرگترین شرکت های طراحی معماری CAD در جهان شد. نرم افزار آرشیکد (محصول اصلی)‌ به عنوان یکی از برترین راه کارهای نرم افزاری پیشرو در صنعت مدل سازی اطلاعات ساختمان (فناوری بیم) برای معمارن و مهندسان ساختمان شناخته شده است. محصولات دیگر شرکت گرافیسافت همچون آرشکید به عنوان راهبردی ترین نرم افزارها در صنعت معماری و ساختمان پیشتاز می باشند. نرم افزار بیم کلود و بیم سرور اولین محیط همکاری واقعی فناوری بیم در جهان می باشد. نرم افزار اکودیزاینر استار همچنین ارائه کننده ی ابزارهای طراحی پایدار بوده وبه معماران کمک می کند که طراحی های خود را سازگار با محیط زیست انجام دهند. این ابزار اولین روش طراحی سبز می باشد که به طور کامل با مدل سازی اطلاعات ساختمان ادغام شده است. فناوری بیم ایکس یک برنامه در دستگاه های همراه و هوشمند می باشد که اطلاعات ساختمان را با جزئیات بالا در تمامی دستگاه های همراه و هوشمند برای تمامی افراد قابل دسترس می نماید.

فعالیت گرافیسافت در ایران
دفتر نمایندگی انحصاری گرافیسافت درایران در سال ۲۰۱۶ برای خدمت به جامعه مهندسین مشاور و جامعه دانشگاهی مستقیما از طرف شرکت گرافیسافت تاسیس شد. این دفتر مسئول ارائه خدمات برای گسترش فناوری بیم و بومی سازی آن بر مبنای محصولات نرم افزاری گرافیسافت در ایران می باشد و در همین راستا خدمات مشاوره ی فناوری اطلاعات ساختمان را به معماران و مهندسین ایرانی ارائه می نماید.

تمامی حقوق نزد گرافیسافت محفوظ می‌باشد.           گرافیسافت قسمتی از گروه نِمِتچِک می‌باشد.