‌دوره های آموزشی بیم
با مدرک رسمی گرافیسافت

وبینار بیم

ثبت نام در
مرکز آموزش بیم

‌فروشگاه آرشیکد

 

از این پس محصولات گرافیسافت را
می توانید در ایران تهیه نمایید

‌گرافیسافت
آرشیکد ۲۰ فارسی

OPEN BIM

در اینجا می توانید در مورد
OPEN-BIM و فناوری دسترسی آزاد
به اطلاعات مطلع شده
و تاریخچه آن را مطالعه نمایید

بیشتر بخوانید ...

 

تهران، ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ برابر با ۱۹ فوریه ۲۰۱۹ - هدف اصلی جایزه سالیانه موسسه ساختمان هوشمند (buildingSMART) تشخیص بهترین پروژه اپن بیم (گردش کار باز در فرایند بیم) در دو حوزه صنعت ساختمان (طراحی، ساخت و مدیریت بهره برداری) و تحقیقات (مراکز تحقیقاتی و دانشجویان) می باشد. برندگان این مسابقه به کنگره جهانی استاندارد برای ارایه پروژه و سخنرانی دعوت خواهند شد که در پکن (چین) از ۷ الی ۱۰ آبان ۱۳۹۸ برگزار می شود. تا ۲۳ فروردین ۱۳۹۸فرصت ثبت نام در این مسابقه جهانی وجود دارد. 

پروژه های ارسالی باید شامل یک یا چند ابزار یا استانداردهای موسسه ساختمان هوشمند باشند و بر اساس چگونگی موثر بودن یا چگونگی نوآوری پروژه در برطرف کردن چالش های همکاری با در دیگر متخصصین مورد بررسی قرار می گیرند.

اسناد کلیدی مسابقه برای دانلود: 

۱- راهنمای مسابقه

۲- فرم ثبت نام برای مسابقه صنعت ساختمان

۳- فرم ثبت نام برای مسابقه تحقیقات دانشجویی

۴- فرم ثبت نام برای مسابقه تحقیقات حرفه ای

۵- سند روش های استفاده از گردش کاری بیم در پروژه ها 

 

فرصت شرکت در این مسابقه را از دست ندهید. امروز اقدام کنید!

 

درباره گرافیسافت

گرافیسافت در سال ۱۹۸۲ در بوداپست تاسیس شده و به سرعت تبدیل به یکی از بزرگترین شرکت های طراحی معماری CAD در جهان شد. نرم افزار آرشیکد (محصول اصلی)‌ به عنوان یکی از برترین راه کارهای نرم افزاری پیشرو در صنعت مدل سازی اطلاعات ساختمان (فناوری بیم) برای معمارن و مهندسان ساختمان شناخته شده است. محصولات دیگر شرکت گرافیسافت همچون آرشکید به عنوان راهبردی ترین نرم افزارها در صنعت معماری و ساختمان پیشتاز می باشند. نرم افزار بیم کلود و بیم سرور اولین محیط همکاری واقعی فناوری بیم در جهان می باشد. نرم افزار اکودیزاینر استار همچنین ارائه کننده ی ابزارهای طراحی پایدار بوده وبه معماران کمک می کند که طراحی های خود را سازگار با محیط زیست انجام دهند. این ابزار اولین روش طراحی سبز می باشد که به طور کامل با مدل سازی اطلاعات ساختمان ادغام شده است. فناوری بیم ایکس یک برنامه در دستگاه های همراه و هوشمند می باشد که اطلاعات ساختمان را با جزئیات بالا در تمامی دستگاه های همراه و هوشمند برای تمامی افراد قابل دسترس می نماید.

فعالیت گرافیسافت در ایران
دفتر نمایندگی انحصاری گرافیسافت درایران در سال ۲۰۱۶ برای خدمت به جامعه مهندسین مشاور و جامعه دانشگاهی مستقیما از طرف شرکت گرافیسافت تاسیس شد. این دفتر مسئول ارائه خدمات برای گسترش فناوری بیم و بومی سازی آن بر مبنای محصولات نرم افزاری گرافیسافت در ایران می باشد و در همین راستا خدمات مشاوره ی فناوری اطلاعات ساختمان را به معماران و مهندسین ایرانی ارائه می نماید.

تمامی حقوق نزد گرافیسافت محفوظ می‌باشد.           گرافیسافت قسمتی از گروه نِمِتچِک می‌باشد.