‌دوره های آموزشی بیم
با مدرک رسمی گرافیسافت

وبینار بیم

ثبت نام در
مرکز آموزش بیم

‌فروشگاه آرشیکد

 

از این پس محصولات گرافیسافت را
می توانید در ایران تهیه نمایید

‌گرافیسافت
آرشیکد ۲۰ فارسی

OPEN BIM

در اینجا می توانید در مورد
OPEN-BIM و فناوری دسترسی آزاد
به اطلاعات مطلع شده
و تاریخچه آن را مطالعه نمایید

بیشتر بخوانید ...

 

تهران، ۵ فرودین ۱۳۹۸ برابر با ۲۵ مارس ۲۰۱۹ - گرافیسافت ایران همکاری راهبردی خود را با دومین کنفرانس بین المللی مدلسازی اطلاعات ساختمان در تهران آغاز کرد. این کنفرانس که به ابتکار عمل جمعی از متخصصین حوزه صنعت ساختمان و جامعه دانشگاهی و با هدف گسترش فناوری بیم در ایران بر پا شده است در تاریخ ۱۰ و ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ در تهران برگزار می شود. تمرکز اصلی این کنفرانس بر روی راهکارهای توسعه و پیاده سازی بیم در سطح پروژه، سازمان و صنعت، کاربرد و مزایای بیم در دوره عمر پروژه و ابزارها و تکنیک ها و فناوری های مرتبط با بیم می باشد. همچنین این کنفرانس مجری اولین مسابقه اُپن بیم در ایران می باشد. این مسابقه با حمایت و پشتیبانی گرافیسافت و با استانداردهای بین المللی طراحی و برگزار خواهد شد. اُپن بیم یک رویکرد جهانی برای مشارکت و همکاری گروه های مختلف در طراحی و ساخت بر پایه استانداردها و گردش کار باز و آزاد می باشد. آخرین مهلت ثبت نام در مسابقه، ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ می باشد. 

مزایای شرکت در دومین کنفرانس بیم در تهران عبارتند از :

+امکان تعامل با گروه‌های مختلفی از کارفرمایان، پیمانکاران، مشاوران، دانشگاهیان فعال در زمینه بیم و همچنین مدیران ارشد از وزارت راه و شهرسازی، سازمان برنامه و بودجه، نظام مهندسی، شهرداری‌ها، سایر دستگاه‌های ذیربط که به پیاده سازی فناوری بیم در گردش کار بخش خصوصی و دولتی توجه خاصی دارند

+شرکت در سخنرانی افراد شاخص داخلی و بین‌المللی و ارائه جدیدترین مباحث در زمینه بیم

+شرکت در پانل‌های تخصصی

+امکان ارتقاء پایه برای دارندگان پروانه اشتغال به کار از سازمان نظام مهندسی

نقش راهبردی گرافیسافت ایران در این کنفرانس:

گرافیسافت ایران به عنوان حامی راهبردی این کنفرانس در طراحی اولین مسابقه اپن بیم در ایران و همچنین همکاری در بخش های کلیدی کنفرانس از جمله ارایه ها و کارگاه های تخصصی که با همکاری متخصصین بیم از اروپا میسر شده است با این کنفرانس همکاری می کند. لیست سخنرانان کلیدی و کارگاه های بین المللی به زودی از طریق سایت کنفرانس و سایت گرافیسافت ایران منتشر خواهد شد.

فرصت شرکت در این گنفرانس را از دست ندهید. امروز اقدام کنید!

 

 

درباره گرافیسافت

گرافیسافت در سال ۱۹۸۲ در بوداپست تاسیس شده و به سرعت تبدیل به یکی از بزرگترین شرکت های طراحی معماری CAD در جهان شد. نرم افزار آرشیکد (محصول اصلی)‌ به عنوان یکی از برترین راه کارهای نرم افزاری پیشرو در صنعت مدل سازی اطلاعات ساختمان (فناوری بیم) برای معمارن و مهندسان ساختمان شناخته شده است. محصولات دیگر شرکت گرافیسافت همچون آرشکید به عنوان راهبردی ترین نرم افزارها در صنعت معماری و ساختمان پیشتاز می باشند. نرم افزار بیم کلود و بیم سرور اولین محیط همکاری واقعی فناوری بیم در جهان می باشد. نرم افزار اکودیزاینر استار همچنین ارائه کننده ی ابزارهای طراحی پایدار بوده وبه معماران کمک می کند که طراحی های خود را سازگار با محیط زیست انجام دهند. این ابزار اولین روش طراحی سبز می باشد که به طور کامل با مدل سازی اطلاعات ساختمان ادغام شده است. فناوری بیم ایکس یک برنامه در دستگاه های همراه و هوشمند می باشد که اطلاعات ساختمان را با جزئیات بالا در تمامی دستگاه های همراه و هوشمند برای تمامی افراد قابل دسترس می نماید.

فعالیت گرافیسافت در ایران
دفتر نمایندگی انحصاری گرافیسافت درایران در سال ۲۰۱۶ برای خدمت به جامعه مهندسین مشاور و جامعه دانشگاهی مستقیما از طرف شرکت گرافیسافت تاسیس شد. این دفتر مسئول ارائه خدمات برای گسترش فناوری بیم و بومی سازی آن بر مبنای محصولات نرم افزاری گرافیسافت در ایران می باشد و در همین راستا خدمات مشاوره ی فناوری اطلاعات ساختمان را به معماران و مهندسین ایرانی ارائه می نماید.

تمامی حقوق نزد گرافیسافت محفوظ می‌باشد.           گرافیسافت قسمتی از گروه نِمِتچِک می‌باشد.