‌دوره های آموزشی بیم
با مدرک رسمی گرافیسافت

وبینار بیم

ثبت نام در
مرکز آموزش بیم

‌فروشگاه آرشیکد

 

از این پس محصولات گرافیسافت را
می توانید در ایران تهیه نمایید

‌گرافیسافت
آرشیکد ۲۰ فارسی

OPEN BIM

در اینجا می توانید در مورد
OPEN-BIM و فناوری دسترسی آزاد
به اطلاعات مطلع شده
و تاریخچه آن را مطالعه نمایید

بیشتر بخوانید ...

 

به لطفِ آخرین پیشرفتهای ایجاد شده در اتصال زنده بین نرم افزارهای آرشیکد - دی رفوس، اکنون نسخه جدید نرم افزار دی رفوس ۲.۳ کاملاً از نسخه آرشیکد ۲۳ پشتیبانی می کند و کاربران می توانند به راحتی اطلاعات فضاها را از نرم افزار آرشیکد به نرم افزار دی رفوس وارد نمایند. این پیشرفت باعث بهبود گردش کار کنترل الزامات شده و همچنین به کاربران در صرفه جویی وقت که سود زیادی، به خصوص در پروژه های بزرگ و پیچیده همچون بیمارستان ها دارد کمک می کند.

درباره نرم افزار dRofus

نرم افزار دی رفوس یک ابزار منحصر به فرد برای برنامه ریزی، مدیریت داده و همکاری در فناوری بیم می باشد. این نرم افزار پشتیبانی از گردش کار پیچیده و دسترسی به اطلاعات را از طریق چرخه حیات ساختمان به تمامی دست‌اندرکاران پروژه ارائه می دهد. برنامه ریزی، مدیریت و نگهداری داده های دپارتمان ها، فضاها، الگوهای فضا ها، نازک کاری ها، اجزاء، سیستم ها و مولفه ها را به طور کامل در یک سامانه کلود ارائه می دهد. نرم افزار دی رفوس یک پایگاه داده SQL سرور است که عملکرد و سرعت خود را بدون در نظر گرفتن اندازه، نوع و پیچیدگی پروژه حفظ می نماید. برای توضیحات بیشتر درباره ویژگی ها و ماژول ها کلیدی به وب سایت dRofus مراجعه نمایید.

اتصال بین نرم افزارهای آرشیکد و دی رفوس

با استفاده از این ابزار، یک لینک مستقیم دو طرفه بین پایگاه داده های آرشیکد و دی رفوس ایجاد می شود. این اتصال مزیت خاصی برای ساختمان های بزرگ و پیچیده مانند ساختمان های درمانی یا فرودگاهی دارد که دارای برنامه های ساختمانی بسیار پیچیده و دقیق می باشند. الزامات عملکردی حاصل از برنامه ساختمان به بهترین وجه در ابزارهای تخصصی مانند dRofus اداره می شوند.

 

درباره گرافیسافت

گرافیسافت در سال ۱۹۸۲ در بوداپست تاسیس شده و به سرعت تبدیل به یکی از بزرگترین شرکت های طراحی معماری CAD در جهان شد. نرم افزار آرشیکد (محصول اصلی)‌ به عنوان یکی از برترین راه کارهای نرم افزاری پیشرو در صنعت مدل سازی اطلاعات ساختمان (فناوری بیم) برای معمارن و مهندسان ساختمان شناخته شده است. محصولات دیگر شرکت گرافیسافت همچون آرشکید به عنوان راهبردی ترین نرم افزارها در صنعت معماری و ساختمان پیشتاز می باشند. نرم افزار بیم کلود و بیم سرور اولین محیط همکاری واقعی فناوری بیم در جهان می باشد. نرم افزار اکودیزاینر استار همچنین ارائه کننده ی ابزارهای طراحی پایدار بوده وبه معماران کمک می کند که طراحی های خود را سازگار با محیط زیست انجام دهند. این ابزار اولین روش طراحی سبز می باشد که به طور کامل با مدل سازی اطلاعات ساختمان ادغام شده است. فناوری بیم ایکس یک برنامه در دستگاه های همراه و هوشمند می باشد که اطلاعات ساختمان را با جزئیات بالا در تمامی دستگاه های همراه و هوشمند برای تمامی افراد قابل دسترس می نماید.

فعالیت گرافیسافت در ایران
دفتر نمایندگی انحصاری گرافیسافت درایران در سال ۲۰۱۶ برای خدمت به جامعه مهندسین مشاور و جامعه دانشگاهی مستقیما از طرف شرکت گرافیسافت تاسیس شد. این دفتر مسئول ارائه خدمات برای گسترش فناوری بیم و بومی سازی آن بر مبنای محصولات نرم افزاری گرافیسافت در ایران می باشد و در همین راستا خدمات مشاوره ی فناوری اطلاعات ساختمان را به معماران و مهندسین ایرانی ارائه می نماید.

تمامی حقوق نزد گرافیسافت محفوظ می‌باشد.           گرافیسافت قسمتی از گروه نِمِتچِک می‌باشد.