‌دوره های آموزشی بیم
با مدرک رسمی گرافیسافت

وبینار بیم

ثبت نام در
مرکز آموزش بیم

‌فروشگاه آرشیکد

 

از این پس محصولات گرافیسافت را
می توانید در ایران تهیه نمایید

‌گرافیسافت
آرشیکد ۲۰ فارسی

OPEN BIM

در اینجا می توانید در مورد
OPEN-BIM و فناوری دسترسی آزاد
به اطلاعات مطلع شده
و تاریخچه آن را مطالعه نمایید

بیشتر بخوانید ...

 

تهران، ۸ مهر ۱۳۹۸ برابر با ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۹ - جهت گسترش فناوری مدل سازی و مدیریت اطلاعات ساختمان (بیم) در سراسر کشور، دوره رسمی و جامع گردش کاری بیم تحت لایسنس گرافیسافت با حمایت، همکاری و میزبانی مرکز تحقیقات راه مسکن و شهرسازی در ۲۶ جلسه از تاریخ ۲۹ مهر ۱۳۹۸ برگزار می شود. این دوره آموزشی یک دوره جامع و فشرده از گردش کار بیم با استانداردهای روز دنیا بوده است که برای ارائه به متخصصین صنعت ساختمان با همکاری تخصصی شرکت گرافیسافت و حمایت مرکز تحقیقات برای ایران بومی سازی شده است. شرکت کنندگان در این دوره پس از قبولی در آزمون پایانی گواهی حرفه ای و بین المللی بیم و آرشیکد را دریافت خواهند کرد. نرم افزار پایه برای آموزش در این دوره نسخه فارسی آرشیکد ۲۰ می باشد که شرکت مجاری/آلمانی گرافیسافت اختصاصا برای ایران بومی سازی کرده است. برای ثبت نام در این دوره اینجا کلیک کنید.

مزایای شرکت در این دوره عبارتند از :

+یادگیری عملی و صحیح گردش کاری بیم و اپن بیم برای انواع پروژه های ساختمانی 

+دریافت گواهی بین المللی بیم و آرشیکد با عنوان Certified ARCHICAD BIM Professional

+دسترسی به سامانه بیم کلود و تجربه گردش کاری پروژه های گروهی 

+توانایی مدیریت اطلاعات طرح و ساخت شامل مراحل طراحی مقدمانی، طراحی فاز دو و تهیه نقشه های اجرایی، تعامل پذیری داده محور بین اسناد معماری، سازه و تاسیسات با استفاده از استاندارد اپن بیم

 

اطلاعات فنی این دوره جامع بیم:

- لینک سرفصل ها و محتوای دوره 
- مدت دوره ۲۶ جلسه ۴ ساعته با حضور مدرس رسمی بیم می باشد 
- شرکت در این دوره نیازمند اختصاص حداقل ۱۰۰ ساعت انجام تمرین های خارج از کلاس و ۴۰ ساعت انجام پروژه نهایی (خارج از زمان کلاس ها) خواهد بود. 
- شرکت کنندگان در صورت داشتن شرایط اخذ مدرک بین المللی دوره (انجام تمامی تمرین ها، پروژه نهایی و نداشتن خطای بیش از ۲۰٪) می توانند مدرک بین المللی سطح حرفه ای گردش کار بیم و آرشیکد را دریافت کنند که عنوان مدرک به لاتین به شرح ذیل خواهد بود:

Certified ARCHICAD BIM Professional

 

اطلاعات ثبت نام در این دوره:

- لینک فرم  ثبت نام 

- هر شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۴ الی ۱۸ (سه جلسه ۴ ساعته در هفته) به مدت ۲ ماه این دوره برگزار خواهد شد

- زمان شروع ۲۹ مهرماه ۱۳۹۸ (برای ثبت نام از طریق فرم ثبت نام اقدام نمایید)

هزینه دوره: ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ریال

 ثبت نام فقط از طریق سایت مرکز تحقیقات انجام می شود و شرکت گرافیسافت ۸۰۰ هزارتومان از هزینه ثبت نام را به عنوان کمک هزینه به ثبت نام کنندگانی که شرایط شرکت در دوره را داشته باشند بر می گرداند.

پیش نیاز شرکت در این دوره:

- داشتن رایانه شخصی قابل حمل
- لایسنس نرم افزار آرشیکد فارسی
- دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی در یکی از رشته های مرتبط با صنعت ساختمان 

تمامی شرکت کنندگان در این دوره فرایند انجام یک پروژه ساختمانی را با استفاده از گردش کاری مدل سازی اطلاعات ساختمان (بیم) یاد خواهند گرفت. این فرایند شامل طراحی مقدمانی، طراحی فاز ۲ و تهیه نقشه های اجرایی، تعامل پذیری داده محور بین نقشه ها، مستندات معماری، سازه و تاسیسات با استفاده از استاندارد اُپن بیم، همکاری در سامانه بیم کِلود و گردش کار پروژه های گروهی می باشد. به طور عمومی تمامی شرکت کنندگان پس از اتمام این دوره و قبولی در آزمون نهایی دارای توانایی عملی انجام تخصصی پروژه های ساختمانی بر اساس گردش کار بیم و با استانداردهای اُپن بیم خواهند بود.

درباره گرافیسافت

گرافیسافت در سال ۱۹۸۲ در بوداپست تاسیس شده و به سرعت تبدیل به یکی از بزرگترین شرکت های طراحی معماری CAD در جهان شد. نرم افزار آرشیکد (محصول اصلی)‌ به عنوان یکی از برترین راه کارهای نرم افزاری پیشرو در صنعت مدل سازی اطلاعات ساختمان (فناوری بیم) برای معمارن و مهندسان ساختمان شناخته شده است. محصولات دیگر شرکت گرافیسافت همچون آرشکید به عنوان راهبردی ترین نرم افزارها در صنعت معماری و ساختمان پیشتاز می باشند. نرم افزار بیم کلود و بیم سرور اولین محیط همکاری واقعی فناوری بیم در جهان می باشد. نرم افزار اکودیزاینر استار همچنین ارائه کننده ی ابزارهای طراحی پایدار بوده وبه معماران کمک می کند که طراحی های خود را سازگار با محیط زیست انجام دهند. این ابزار اولین روش طراحی سبز می باشد که به طور کامل با مدل سازی اطلاعات ساختمان ادغام شده است. فناوری بیم ایکس یک برنامه در دستگاه های همراه و هوشمند می باشد که اطلاعات ساختمان را با جزئیات بالا در تمامی دستگاه های همراه و هوشمند برای تمامی افراد قابل دسترس می نماید.

فعالیت گرافیسافت در ایران
دفتر نمایندگی انحصاری گرافیسافت درایران در سال ۲۰۱۶ برای خدمت به جامعه مهندسین مشاور و جامعه دانشگاهی مستقیما از طرف شرکت گرافیسافت تاسیس شد. این دفتر مسئول ارائه خدمات برای گسترش فناوری بیم و بومی سازی آن بر مبنای محصولات نرم افزاری گرافیسافت در ایران می باشد و در همین راستا خدمات مشاوره ی فناوری اطلاعات ساختمان را به معماران و مهندسین ایرانی ارائه می نماید.

تمامی حقوق نزد گرافیسافت محفوظ می‌باشد.           گرافیسافت قسمتی از گروه نِمِتچِک می‌باشد.