‌دوره های آموزشی بیم
با مدرک رسمی گرافیسافت

وبینار بیم

ثبت نام در
مرکز آموزش بیم

‌فروشگاه آرشیکد

 

از این پس محصولات گرافیسافت را
می توانید در ایران تهیه نمایید

‌گرافیسافت
آرشیکد ۲۰ فارسی

OPEN BIM

در اینجا می توانید در مورد
OPEN-BIM و فناوری دسترسی آزاد
به اطلاعات مطلع شده
و تاریخچه آن را مطالعه نمایید

بیشتر بخوانید ...

 

شرکت بین المللی گرافیسافت در تاریخ ۱۲ خرداد برنامه رونمایی از محصولات جدید خود در جشنواره سالانه ی «با هم بسازیم» را اعلام نمود. این جشنواره امسال در تاریخ ۱۸ و ۱۹ تیر ۱۳۹۹ به صورت دیجیتال برگزار خواهد شد و پخش زنده ی آن به صورت رایگان در دسترس عموم خواهد بود. این رویداد مملو از اخبارهای بسیار مهم درمورد گرافیسافت و محصولات آن می باشد. با شرکت در این رویداد از تحول و تغییرات مهم در گردش کار مهندسین و معماران با استفاده از فناوری بیم مطلع شوید. شرکت کنندگان در این رویداد، اولین کسانی خواهند بود که در مورد همکاری بین معمار و مهندس از طریق تکنولوژی طراحی یکپارچه که برای مهندسان سازه توسط SCIA ، RISA و گرافیسافت ارائه شده است اطلاعات کسب می کنند. برای ثبت نام در این رویداد اینجا کلیک کنید.

 

 

این رویداد با سخنرانی آقای هیو رابرتز، مدیرعامل گرافیسافت آغاز خواهد شد که در مورد چشم انداز گرافیسافت برای صنعت و اینکه چگونه گرافیسافت به صنعت ساختمان در ایجاد یک معماری عالی کمک می کند صحبت خواهد کرد. در طی این رویداد ۲ روزه، خواهید آموخت که چرا کارل فندر (بنیانگذار معماران فندر کاتسالیدیس) آرشیکد را برای طراحی دومین آسمان خراش بلند در جهان که در حال حاضر در کوالالامپور در دست ساخت می باشد، انتخاب کرده است.

اتفاقات هیجان انگیز زیادی در گرافیسافت در حال روی دادن است! ۱۸ و ۱۹ تیر به صورت آنلاین به ما بپیوندید تا به شما نشان دهیم که چگونگه گرافیسافت همکاری معماران و مهندسان را از طریق گردش کار فناوری بیم متحول کرده است. همچنین در این برنامه از مدیران ارشد و فنی گرافیسافت و متخصصین صنعت ساختمان در مورد چگونگی توانمندسازی گروه ها برای ایجاد یک معماری عالی می شنوید و می بینید که چرا معمارانی که دومین ساختمان بلند دنیا را طراحی کردند آرشیکد را انتخاب کرده اند!

 

ثبت نام رایگان

 

درباره گرافیسافت

گرافیسافت در سال ۱۹۸۲ در بوداپست تاسیس شده و به سرعت تبدیل به یکی از بزرگترین شرکت های طراحی معماری CAD در جهان شد. نرم افزار آرشیکد (محصول اصلی)‌ به عنوان یکی از برترین راه کارهای نرم افزاری پیشرو در صنعت مدل سازی اطلاعات ساختمان (فناوری بیم) برای معمارن و مهندسان ساختمان شناخته شده است. محصولات دیگر شرکت گرافیسافت همچون آرشکید به عنوان راهبردی ترین نرم افزارها در صنعت معماری و ساختمان پیشتاز می باشند. نرم افزار بیم کلود و بیم سرور اولین محیط همکاری واقعی فناوری بیم در جهان می باشد. نرم افزار اکودیزاینر استار همچنین ارائه کننده ی ابزارهای طراحی پایدار بوده وبه معماران کمک می کند که طراحی های خود را سازگار با محیط زیست انجام دهند. این ابزار اولین روش طراحی سبز می باشد که به طور کامل با مدل سازی اطلاعات ساختمان ادغام شده است. فناوری بیم ایکس یک برنامه در دستگاه های همراه و هوشمند می باشد که اطلاعات ساختمان را با جزئیات بالا در تمامی دستگاه های همراه و هوشمند برای تمامی افراد قابل دسترس می نماید.

فعالیت گرافیسافت در ایران
دفتر نمایندگی انحصاری گرافیسافت درایران در سال ۲۰۱۶ برای خدمت به جامعه مهندسین مشاور و جامعه دانشگاهی مستقیما از طرف شرکت گرافیسافت تاسیس شد. این دفتر مسئول ارائه خدمات برای گسترش فناوری بیم و بومی سازی آن بر مبنای محصولات نرم افزاری گرافیسافت در ایران می باشد و در همین راستا خدمات مشاوره ی فناوری اطلاعات ساختمان را به معماران و مهندسین ایرانی ارائه می نماید.

تمامی حقوق نزد گرافیسافت محفوظ می‌باشد.           گرافیسافت قسمتی از گروه نِمِتچِک می‌باشد.