‌دوره های آموزشی بیم
با مدرک رسمی گرافیسافت

وبینار بیم

ثبت نام در
مرکز آموزش بیم

‌فروشگاه آرشیکد

 

از این پس محصولات گرافیسافت را
می توانید در ایران تهیه نمایید

‌گرافیسافت
آرشیکد ۲۰ فارسی

OPEN BIM

در اینجا می توانید در مورد
OPEN-BIM و فناوری دسترسی آزاد
به اطلاعات مطلع شده
و تاریخچه آن را مطالعه نمایید

بیشتر بخوانید ...

شرکت گرافیسافت برای بار دوم در سال ۱۳۹۵ به صورت رسمی در ایران برای ارائه آخرین فناوری بیم حاضر می شود. شرکتِ آلمانی-مجارستانی گرافیسافت این بار با شرکت در شانزدهمین نمایشگاه بين المللي صنعت ساختمان تهران بالاترین امکانات نرم افزاری را برای کمک به توسعه معماری در ایران ارائه می دهد. أين نمايشگاه از تاريخ ٢٢ الي ٢٥ مرداد در محل دائمي نمايشگاه هاي تهران (چهار راه اوين) برگذار خواهد شد. غرفه گرافسيافت در سالن ٣١A شماره ٣ قرار دارد.
نرم افزار آلمانی-مجارستانی شرکتِ گرافیسافت (آرشیکد) که انقلابی در صنعت طراحی به کمک کامپیوتر ایجاد کرده است، به زودی به طور گسترده ای در سراسر ایران در دسترس قرار خواهد گرفت. نوآوری پیشروی نرم افزار تخصصیِ آرشیکد راه حل انتخابیِ بسیاری از بزرگترین معماران و طراحان در جهان است.

گرافیسافت، عضو گروه مشهورِآلمانی Nametchek، اولین کمپانی است که نرم افزارِ طراحی به کمک کامپیوترمخصوص معماران را در سال 1984 اختراع کرده است. از آن زمان به بعد نرم افزارِ آرشیکد به سرعت در بین معماران و بازارهای جهانی ساختمان در تمامی پنج قاره گسترش یافته است. آرشیکد از فرآیند طراحی در هر دو  فرمت دو بعدی و سه بعدی به صورت همزمان و در هم آمیخته پشتیبانی می کند. 
آرشیکد همچنین اولین راه حل برای ایده مدل سازی اطلاعات ساختمان (فناوری بیم) و یکپارچه سازی طراحی معماری با روند ساخت و ساز از طریق تبادل بسیار کامل و ذخیره سازی از اطلاعات و ترکیب و حمایت کردن از تمام عناصر و جزئیات ساختمان از فاز طراحی تا اتمام یک ساختمان بوده است. 

"حال که تحریم برداشته شده است، خشنودیم که قادر به حمایت از معماران ایرانی با جدیترین راه حل هستیم که باعث می شود کار انها سریع، مقرون به صرفه  و همچنین نوآورانه و با توجه به اقلیم و محیط زیست انجام شود." - گفته آقای پیتر رایچر، مدیرِ  امور بین الملل شرکت گرافیسافت. "ما ابزار و خدمات پس زمینه کاملی برای کمک به ایران در پیشرفت شایسته ساختمان و توسعه ساخت و ساز داریم که ایرانیان در حال برنامه ریزی برای پیاده سازی ان در سال های آتی می باشند."

آرشیکد دارای کارکردهای بسیاری است که برای پروژه های بزرگ ساختمانی و ویژگی هایی که باعث گردش جریان اطلاعات میان معماران، مشتریان و مدیران ساخت و ساز به صورت بی عیب و نقص و موثر می باشند حیاتی و ضروری اند. در میان آنها برنامه GRAPHISOFT BIMx® موجود می باشد که به تازگی دو جایزه هیات داوران و انتخاب مردمی را در جوایز امسال Architizer A + که بزرگترین و سریع ترین وب سایت درحال رشد در جهان برای معماران می باشد به دست آورده است. طرح هاي معماري ، إجرايي به وسيله نرم افزار BIMx® می توانند به كارگاه ساختماني سفر کنند و اجازه دسترسی به اسناد و مدارکي کامل از ساخت و ساز ساختمان را با یک ضربه انگشت به مسولين پروژه بدهند. 

گرافیسافت، که دفاتر مرکزی آن در آلمان و مجارستان است، بيش از ٣٠ سال در خدمت معماران و مدیران ساخت و ساز در تمامي نقاط دنيا چه از طریق شرکتهای تابعه در انگلستان، هنگ کنگ، ایتالیا، ژاپن، مکزیک و ایالات متحده و چه از طريق دفاتر خدمات فنی و پشتیبانی و نمايندگي ها که در حال گسترش در بیش از 100 کشور جهان می باشند بوده است. دفتر مرکزی گرافیسافت نزدیک به 500 متخصص را در استخدام دارد.

 

 

درباره گرافسيافت 

گرافیسافت با آرشیکد به عنوان اولین نرم افزار بیم برای معماران، انقلاب بیم را رقم زد. گرافیسافت با ارایه راه حل های نوین، همیشه در صنعت ساخنتمان پیشتاز بوده و هست.  این راه حل ها عبارتند از بیم سرور و بیم کلود که اولین محیط همکاری بیم در زمان واقعی می باشند، طراحی و معماری پایدار به وسیله گرافیسافت اِکودیزاینر اِستارکه برنامه مدل انرژی ساختمان به صورت یکپارچه می باشد وهمچنین بیم ایکس که به عنوان پشیتازترین برنامه تحت مویابل برای ارایه بیم می باشد. ابزارهای دیگر بیم گرافیسافت شامل محصولات و راه حل های الحاقی می باشند که توانایی ابزارهای بیم را گسترش می دهد.

شركت طرحكده ملك آوا نمايندگي انحصاري گرافسيافت در ايران مي باشد.

تمامی حقوق نزد گرافیسافت محفوظ می‌باشد.           گرافیسافت قسمتی از گروه نِمِتچِک می‌باشد.