کلید لایسنس نرم افزار آرشیکد

‎ریال12٬600٬000
بدون مالیات

برای خرید لایسنس های آرشیکد، داشتن کلید لایسنس الزامی می باشد. به صورت عمومی دو نوع کلید به صورت دیجیتال (جدید) و سخت افزاری (تکنولوژی قدیمی) برای بارگذاری لایسنس نرم افزار وجود دارد. شما در اینجا می توانید بر اساس نوع و تطابق لایسنس کلید مورد نیاز را سفارش دهید.

توجه بفرمایید که اکثر لایسنس ها به صورت خودکار، کلید مورد نیاز خود را به سبد خرید اضافه می کنند

نوع کلید لایسنس
تعداد

کلید دیجیتال

کلید دیجیتال نرم افزار بار گذاری لایسنس نرم افزار بوده که با استفاده از نرم افزار مدیریت لایسنس گرافیسافت می تواند لایسنس ها را از سرور بر روی کامپیوتر بارگذاری کرده و سپس در صورت عدم احتیاج آن را به سرور برگرداند. توجه داشته باشید که در صورتی که می خواهید از لایسنس دیجیتال خود هم در خانه و هم در دفتر استفاده کنید، پس از پایان کار در هر کدام از مکان ها باید لایسنس را به سرور برگردانده و سپس در محل دیگر دوباره آن را بر روی سیستم بارگذاری نمایید. این فرایند به اینترنت احتیاج دارد. در صورتی که از لایسنس تحت شبکه استفاده می کنید نیازی به برگرداندن لایسنس به سرور ندارید.

مزایای لایسنس دیجیتال:

۱- امکان معیوب و دزدیده شدن آن خیلی کم می باشد

۲- به سادگی قابل استفاده در مکان های مختلف می باشد (مثلا در شرکت و همزمان در سایت) 

۳- مدیریت کاربران به صورت مرکزی بوده و زمان بارگذاری در هر مکان و توسط هر کاربر مشخص است 

کلید سخت افزاری

یک یو اس بی استیک بوده که محتوای حق لایسنس شما در آن قرار می گیرد. هر از چند گاهی باید به نرم افزار مدیریت لایسنس متصل شده و خود را به روز رسانی نماید (مثلا برای ارتقاء نسخه). این نوع کلید عملا منسوخ شده و فقط برای شرایط خاص مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در صورت تقاضای خرید این نوع کلید، اول با گرافیسافت ایران و یا یکی از فروشگاه های رسمی آرشیکد در ایران تماس حاصل نمایید. 

AC-KEY
994 قلم

نکات مهم قبل از نصب

- وقتی در حال نصب کُد متر هستید، شما باید به عنوان یکی از اعضای مدیر گروه وارد سیستم شده باشید.
- درایور کُد متر قبلاً توسط شرکت گرافیسافت با آرشیکد تست شده است. برای فعال کردن لایسنس خریداری شده بر روی کلید خود، راهنمای مراحل فعالسازی را دنبال کنید: http://www.graphisoft.com/downloads/licensing/
- قبل از نصب یا حذف درایور کُد متر در کامپیوتر جایی که لایسنس های کُد متر بارگذاری شده است، مطمئن شوید که لایسنس ها آپلود شده باشند!
- قبل از نصب درایور، کلید لایسنس را خارج کنید.

درایور کُد متر

نصب کننده مناسب برای سیستم عامل کامپیوتر خود را دانلود نمایید. با دوبار کلیک بر روی فایل دانلود شده، نصب به طور خودکار شروع خواهد شد که در حین نصب، شما را راهنمایی خواهد کرد.

درایور کُد متر از سیستم عامل های زیر پشتیبانی می کند:

- ویندوز 10، ویندوز 8.1، ویندوز سرور 2012 R2، ویندوز سرور 2016

- سیستم عامل مَک او اِس 10.13، مَک او اِس 10.12، مَک او اِس 10.11 و مَک او اِس 10.10

لینک های دانلود:

دانلود نسخه ویندوز 6.60a کُد متر

- دانلود نسخه مَک او اِس  6.60a کُد متر

نکته: نحوه حذف درایور کُد متر از کامپیوتر:

- در سیستم عامل ویندوز: "Control Panel" را باز کرده و گزینه "Programs and Features" یا "Add or Remove Programs" را انتخاب نمایید و تمام مولفه های کُد متر را از کامپیوتر خود حذف کنید.

- در سیستم عامل مَک او اِس: برنامه "CmUninstall"را از پکیجِ  نصب کننده دانلود شده باز کنید تا تمام مولفه های کُد متر از کامپیوتر شما حذف شوند.