GRAPHISOFT BIM CLOUD
  • GRAPHISOFT BIM CLOUD

لایسنس یک ساله بیم کلود

‎ریال32٬400٬000
بدون مالیات

کار گروهی با بیم کلود نیازی به مهارت های IT و شبکه برای معماران ندارد. اعضای گروه معماری می توانند بخش هایی از پروژه را رزرو کنند یا بر روی طبقات، مقاطع، نما ها یا طرح بندی ها به صورت مجزا کار کنند. در حالیکه بیم کلود یکپارچگی پایگاه داده پروژه را در پس زمینه تضمین می کند، عناصر در پروژه گروهی به صورت خودکار و در حین کار بر روی پروژه رزرو می شوند که این امکان جدید باعث ارائه دسترسی منحصر به فرد به عناصر خاص طراحی بدون هیچ زحمتی شده و همچنین فرایند کار گروهی در پروژه را آسان نموده است.

نوع لایسنس
نوع کلید
کارت ضمانت
تعداد

توضیح عمومی: 

بیم کلود از فناوری "دلتا" که توسط شرکت گرافیسافت اختراع شده است استفاده کرده و ارایه دهنده سامانه همکاری و اشتراک فوق العاده سریع می باشد. این فناوری باعث می شود که فقط تغییرات عناصر در مدل به ارسال سرور و کاربران دیگر ارسال شده که بار جابجایی اطلاعات در شبکه را حداقل رسانده و پهنای باند شبکه داخلی و اینترنت به صورت غیر ضروری استفاده نخواهد شد.

مقیاس پذیری بیم کلود مزایای منحصر به فردی برای گروه های طراحی و پروژه های بزرگ با پیچیدگی بالا ارائه می دهد. گروه های بزرگ طراحی از نقاط مختلف جهان می توانند به طور همزمان و بدون هیچ سختی و یا تاخیر بر روی پروژه های بزرگ کار کنند. گروه های کوچکتر به جای تمرکز بر روی مدیریت گروه، بر روی طراحی تمرکز کرده واز ثبت لحظه ای پروژه به طور خودکار و مدیریت وظیفه کاربران در بیم کلود بهره خواهند برد.

بیم کلود نه تنها طراحی همزمان در یک پروژه را امکان پذیر می کند، بلکه در واقعیت سامانه همکاری را ارائه می دهد که به صورت لحظه ای تمام افراد پروژه را در یک سامانه به هم متصل می نماید. فضاهای کاری که بر اساس رنگ ها از هم جدا می باشند و به سادگی مشخص می کند که چه کسی بر روی چه قسمتی کار می کند. با تشکر از بیم ایکس حرفه ای، مسائل و مشکلات طراحی می توانند از طریق پیغام آنی و گرفتن تصویر و عکس با استفاده از تبلت و گوشی های هوشمند حل شوند.

بیم کلود بر روی هر شبکه ای کار می کند و معماران می توانند حتی بر روی یک لپتاپ و بدون اتصال به اینترنت به کار خود ادامه دهند. در اولین فرصتی که رایانه دور از شبکه، به بیم کلود متصل شود (از طریق شبکه داخلی و یا اینترنت)، تمامی تغییرات بین بیم کلود (پیشرفت پروژه توسط اعضای دیگر تیم) و رایانه ای که متصل نبوده همسان شده و به روز رسانی می شود.

بزارهای ساخته شده در بیم کلود، سرعت بالا و بهبود سریع را در موقعیت های فورس ماژور تضمین می کنند. تهیه نسخه پشتیبانی به صورت عینی و منظم از پروژه های فعال تضمین کننده امکان برگشت طراحی به حالت های قبلی در هر زمانی می باشد. همچنین بیم کلود سرور به صورت خودکار نسخه پشتیبان خود را تهیه نموده و در صورت ایجاد خطا، از طریق نسخه پشتیبان گیر، تمامِ سرو با چند کلیک بازسازی می شود. ابزارهای نظارت داخلی بر سرعت و کارکرد بیم کلود، تضمین کننده تامین منابع کافی سیستم می باشد. اگر منابع سیستم کافی نباشند، قبل از ورود به مراحل بحرانی، یک ایمیل به کاربر درباره خطرات احتمالی ارسال می شود.

برای اطلاعات بیشتر به فارسی اینجا و به انگلیسی اینجا را کلیک کنید

BIMCLOUD
1000 قلم