استفاده شما از وب سایت فروشگاه اینترنتی شرکت طرحکده ملک آوا (گرافیسافت ایران) به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در ادامه محتویات این صفحه منظور از "سایت فروشگاه گرافیسافت ایران" و "سایت فروشگاه آرشیکد"،  "وب سایت فروشگاه اینترنتی شرکت طرحکده ملک آوا" به آدرس اینترنتی graphisoft.co.ir/store می باشد.

١ - خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات "سایت فروشگاه گرافیسافت ایران" برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.

2 - کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش محصول مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

3 - شما به شرکت طرحکده ملک آوا (گرافیسافت ایران) اطمینان می دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از "سایت فروشگاه گرافیسافت ایران" می باشد استفاده نخواهید کرد. شما از "سایت فروشگاه گرافیسافت ایران" به گونه ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود استفاده نخواهید کرد.

4 - سایت "فروشگاه گرافیسافت ایران" هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و "سایت فروشگاه گرافیسافت ایران" تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

5 - هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در "سایت فروشگاه گرافیسافت ایران" ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای "سایت فروشگاه گرافیسافت ایران" محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

تعهدات فروشنده و خریدار

فروشنده = فروشگاه اینترنتی شرکت طرجکده ملک آوا (گرافیسافت ایران) به آدرس اینترنتی: graphisoft.co.ir/store

خریدار = شخص حقیقی یا حقوقی ارسال کننده فرم سفارش خرید

١ - فروشنده متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

٢ - فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل محصول را در اختیار خریدار قرار دهد.

٣ - فروشنده موظف است محصول را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند.

4. فروشنده تعهد می نماید در کوتاه ترین زمان ممکن سفارشات را آماده کرده و برای خریدار ارسال نماید.

5 - فروشنده موظف است پس از دریافت فرم و تائید سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن محصول خریداری شده را آماده و برای خریدار ارسال نماید.

6 - فروشنده می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.

7 - خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر محصولی اطلاعات لازم در مورد محصول را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.

8 - خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف فروشنده و در وضعیت "پرداخت شده"، "در حال بررسی" و "ارسال شد" نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد.

9 - محصول خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می باشد.

نحوه پرداخت و دریافت محصول

- پس از نهایی کردن ثبت سفارش، نام و شماره حساب فروشنده در فاکتور ارائه می گردد که خریدار مستلزم است مبلغ فاکتور نهایی را به حساب بانکی فروشنده حواله نماید.

- پس از پرداخت وجه توسط خریدار، فروشنده ظرف مدت 3 روز کاری، محصول را در صورتی که سخت افزاری بوده از طریق پست و اگر نرم افزاری باشد از طریق ایمیل برای خریدار ارسال می نماید.

سیاست حفظ حریم شخصی کاربران

شرکت طرحکده ملک آوا ( گرافیسافت ایران) به اطلاعات مخفی یا خصوصی اشخاصی که از خدمات وب سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت میکند. شرکت طرحکده ملک آوا (گرافیسافت ایران) متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از وب سایت نماید. در واقع با استفاده از "سایت فروشگاه گرافیسافت ایران"، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

"سایت فروشگاه گرافیسافت ایران" از اطلاعات شخصی شما برای عملکرد وب سایت و تامین سرویس هایی که شما درخواست کرده اید استفاده می کند. "سایت فروشگاه گرافیسافت ایران" همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد سرویس های جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود. "سایت فروشگاه گرافیسافت ایران" فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث نمی فروشد و امکان دارد گاه به گاه، از طرف شرکای تجاری خود برای اطلاع رسانی در مورد پیشنهاداتی که ممکن است مورد علاقه شما باشد با شما تماس بگیرد. در این حالت، اطلاعات منحصر به فرد شما نظیر نام، تلفن، آدرس، ایمیل و ... به اشخاص و طرفین خارجی واگذار نمی شود.

ارتباط مستقیم با کاربران

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی graphisot.co.ir/store است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال ایمیل از طرف آدرس های رسمی و تایید شده در وب سایت، با شما تماس نمی گیریم.

"سایت فروشگاه گرافیسافت ایران" هیچ گونه وب سایت اینترنتی با آدرسی غیر از graphisoft.co.ir و graphisoft.co.ir/store و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اینترنتی ندارد و هیچگاه با این روش ها با شما تماس نمی گیرد.